Dünyanın ilk iki Gigabit RAM BELLEK ‘ine sahip cep telefonu satışa sunuldu. LG bir çok önceliğe imza atan olağanüstü bir cep telefon cihazı türeticisi olarak tarihe geçen bir şirket. bir daha adını bir ilke yazdırdı. Dünyanın ilk iki GB bellekli cep telefon cihazını duyuran LG piyasayı kızıştıracak gibi görünüyor.
Samsung’un Galaxy S üç ’ü tanıtmasının hemen ardından boş durmayıp yeni harikasını tanıtan LG cep telefonu standartlarını bayağı yukarılara çekmiş gözüküyor. LG – Parada ortak projesi cep telefonu bu 2 Gigabyte bellek miktarıyla tam olarak ne yararlar sağlayacak belli değil fakat ilk faydaları belli oldu. Dünyanın ilk iki GB RAMine sahip cep telefon cihazı. Bu unvan bile reklam yönünden yeterde artar bile. Ayrıca dünyanın ilk 2 GB RAM ‘ine sahip LG cep telefon cihazının tasarım açısından da mükemmel olduğunu belirtmek gerekli.

Bu cep telefon cihazı da RAM miktarını, çalıştıracağınız uygulamaların sayısını ve bu uygulamaların kullandığı belleği artık sorun etmenize lüzum yok. Bu özelliğiyle ilgi çekeceğini düşündüğümüz mükemmel telefon bakalım cidden düşündüğümüz gibi olacak mı?
Optimus LTE2 isimli telefon başka akıllı cep telefon cihazlarına örnek olacak niteliklere sahip. Telefon hakkında verilen bir başka bilgi ise wireless şarj teknolojisi ile ile ilgili. LG Optimus LTE2 wireless şarj olabiliyor. Galaxy S III’ünde kablosuz şarj teknolojisini kullandığını bilmenizi isteriz. Bu teknolojiyi kullanabilmeniz için diğer bir kite ihtiyacınız var. LG bunun için kullanıcılara pratik çözümler üretmiş. Diğer markaların kablosuz şarj kitini LG’de de kullanabiliyorsunuz. Buda tercihleri konusunda kullanıcılara fikir verebilir.

Advertisements