Dblog internet sitesi ile ilgili bilgiler

2007 senesi kasım ayı 21 . Gününde register edilen Dblog.net alan adı ve yayın hayatına kayıt tarihinden tahminen 3 gün sonra başlayan dblog.net web sayfası ziyaretçilerine domain , alan adı, web sitesi arama motoru optimizasyonu ve günlük mevzular hakkında bilgiler vermektedir. Dblog.net domaini Directi alan adı register firması tarafından register edilmiş ve Dblog internet sayfası Amerika New York şehrinde ki Bluehost hosting şirketi server’larında bulunmaktadır.
Dblog web sitesi WordPress Blog yazılımı kullanılarak hazırlanmıştır.
Dblog web sitesinin yapımcıları internet sitesini satmayacaklarını ve ilerleyen günlerde internet sitesinin gelişimi için daha fazla çalışacaklarını söylediler.
Dblog web sitesinin sahipleri İstanbul şehrinde ikamet etmektedir.
Sitenin ziyaretçileri genelde Türkiye’den olup en çok Trabzon , Konya ve Antalya şehirlerinden ziyaret edilmektedir.
Dblog internet sayfasının haftalık tekil 600 ziyaretçisi olduğu tahmin ediliyor. Dblog internet sayfasının kendine ait bir facebook yada twitter sayfası bulunmamaktadır.
Dblog websitesinin sektöründe en iyi olduğunu söyleyemeyiz ancak Dblog web sitesinin alanında gelecek için umut vaad ettiğini söyleyebiliriz.
Dblog internet sitesi yayın hayatına başladıktan sonra üç kez tasarım değiştirmiştir. Dblog internet sayfasının tasarımı sade ve Dblog web sitesinin kullanımı kolay. Genelde ziyaretçiler aradıkları konudaki yazıya Dblog web sayfasın da 3 tık ile ulaşabilmekteler.
Dblog internet sayfasını önermemin nedenleri ise :
– Dblog internet sayfasının herhangi bir maddi kaygı duymadan bilgilendirme yapması
– Dblog internet sayfasının zor ve bilinmeyen konuları basit bir şekilde anlatmaya çalışması
– Dblog websitesinin yapımcılarının gerçekten konuya hakim ve konusunda uzman olmasıdır.

Dblog web sayfası hakkında yorumlarınızı ve sorularınızı bize bildirebilirsiniz.

Advertisements